Opinie pacjentów

Pani Iwona pokazała mi w jaki prosty i łatwy sposób można zrzucić zbędne kilogramy.Polecam gorąco każdemu .

Krystyna

Poznaj inną historię

W każdym wieku można schudnąć

Historia pani Basi udowodniła ,że w każdym wieku jeśli się chcę można schudnąć ale przede wszystkim nauczyła się zdrowo odżywiać, a aktywność fizyczna daję jej niesamowitą energię i radość życia ! Dziękuję serdecznie za przemiłą współpracę 

czytaj więcej

Szczęście na Facebooku

  • Bożena (38l.), Syców
  • 60kg
  • Kobieta
  • 10 maja, 2017

Moja Przemiana zaczęła się od Szczęścia na FB.

Myśli o tym aby rozpocząć dietę pojawiały się już od dłuższego czasu. Niestety nie znalazłam odpowiedniego momentu, ciągła gonitwa - praca, dom, dzieci, brak wolnego czasu dla siebie....

Mówiłam sobie, od jutra, za tydzień, od nowego miesiąca...

 

I tak we wrześniu 2016r. na FB u znajomej na profilu ukazał się konkurs z Poradni Dietetycznej Dobry Dietetyk p. Iwona Zmyślona . Wystarczyło polubić, udostępnić i wstawić komentarz. A co tam, pomyślałam...czemu nie!!??. W między czasie dalej marzyłam o zrzuceniu nadwagi, ale wiedziałam, ze sama nie dam rady. Brak silnej woli i słabości brały górę. 

Pamiętam jak dzisiaj ... w październikowy wieczór, wchodzę na FB i nie wierzę!!!! Wygrałam główną nagrodę , którą był plan żywieniowy dostosowany dla mnie. Moja radość była ogromna!!!! Niedługo potem p. Iwonka umówiła się ze mną na spotkanie na którym zebrała szczegółowy wywiad żywieniowy. Zwróciła uwagę na popełniane przeze mnie błędy, które miały kluczowy wpływ na problem z nadwagą. Zapytała o moje preferencje żywieniowe i tryb dnia, co pomogło jej przygotować idealny dla mnie program żywieniowy. Wówczas ważyłam 69,7 kg przy wzroście 164cm. Wprowadziłam plan żywieniowy wg zaleceń. Regularne zbilansowane posiłki 5x dziennie. Dodatkowo zapisałam się na fitness.

Po 1 miesiącu diety straciłam .... kg i to dało mi motywację do dalszego działania. Pomyślałam- może uda mi się wrócić do "swojej" wagi.  Chciałam stanąć przed lusterkiem w przymierzalni i nie narzekać na swoje faldy :). Po 2 miesiącach efekty były WOW!! Znajomi z fitness i bliskiego otoczenia gratulowały sylwetki, mąż, dzieci i najbliższa rodzina trzymali kciuki za mój sukces. I stało się. W kwietniu 2017 moja waga pokazała 60kg.

Jestem sprawniejsza, mam większą chęć do życia i wewnętrzną energię. Jestem uśmiechnięta i szczęśliwa. Ubrania z rozmiaru 44/42 zmieniłam na 38/36. Drożdżówkę ze śniadania na płatki owsiane z rodzynkami.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Iwony Zmyślonej z Poradni Dobry Dietetyk w Sycowie: Bardzo się cieszę ,że Pani Bożenka wykorzystała swoją nagrodę w konkursie w tak doskonały sposób,zmieniając swoje życie i nawyki.Serdecznie dziękuje za zaufanie i owocną współpracę.Życzę dalszych sukcesów, jeszcze większego uśmiechu na twarzy i zadowolenia z siebie ! 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe