Opinie pacjentów

Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam

Genowefa

Poznaj inną historię

Konkurs ,który zmienił życie

"W październiku na stronie Poradni Dobry Dietetyk p. Iwonki na Facebooku ukazał się post z konkursem Nowy Rok Nowa Ja. Wystarczyło go polubić, żeby wziąć udział w konkursie,co też uczyniłam.Zapomniałam o tym gdyż koniec roku to mnóstwo spraw do załatwienia.Po Nowym Roku dowiedziałam się, że w dodatkowym losowaniu wygrałam dietę ,która będzie dobrana indywidualnie dla mnie. Moją przygodę rozpoczęłam w marcu.Na początku nie było łatwo,ale p.Iwonka cały czas mnie motywowała.Do mojej diety przyłączył się mąż twierdząc, że będzie jadł to co ja. Razem było łatwiej.Dziś moja waga wróciła do normy (udało mi się zrzucić prawie 10 kg )a ja czuję się świetnie i mam więcej energii,mniej się męczę ,co zauważyłam zwłaszcza podczas pobytu w górach. Dzięki temu programowi zmieniłam nawyki żywieniowe moje i całej rodziny. Polecam gorąco wizytę w Poradni Dobry Dietetyk Pani Iwony to super miła i ciepła osoba. Myślę, że każdemu w życiu potrzebny jest taki impuls żeby coś zmienić

czytaj więcej

Metamorfoza Panny Młodej

  • Aleksandra,Kępno
  • Kobieta
  • 31 października, 2017

W lutym tego roku na profilu poradni dietetycznej pani Iwony ukazał się konkurs dla przyszłych panien młodych. Wzięłam w nim udział a już w marcu po przeprowadzeniu ze mną dokładnego wywiadu pani Iwona przygotowała dla mnie plan żywieniowy.

 

Początkowo nie wierzyłam we własne siły, bo zawsze byłam mało konsekwentna w takich żywieniowych postanowieniach. W zasadzie wiedziałam, jakie błędy popełniam w odżywianiu, ale ich eliminacja nie była dla mnie łatwa. Mimo wszystko chciałam spróbować, tym bardziej, że za kilka miesięcy miałam zostać panną młodą. Pierwsze dni-tygodnie były trudne ale z czasem nauczyłam się do nowych posiłków i waga zaczęła spadać w dół. Już po pierwszych dwóch miesiącach waga spadła o prawie 4kg! Kolejne miesiące dawały dużo satysfakcji a rezultaty mobilizowały do dalszej pracy. Żadnych głodówek, byłam cały czas najedzona, czasem wręcz ciężko mi było zjeść posiłek. Nie liczy się to ile jemy, ale co jemy i jaką energią te posiłki dają naszemu organizmowi. Poza tym poprawiła się moja odporność, z którą zawsze miałam problemy. Dzięki Pani Iwonie wyszłam za mąż o prawie 8kg szczuplejsza.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego Iwony Zmyślonej z Poradni Dobry Dietetyk w Kępnie : Bardzo się cieszę ,że Pani Ola rozpoczęła nowy,bardzo ważny etap w życiu.Życzę dalszych sukcesów, jeszcze większego uśmiechu na twarzy i zadowolenia z siebie ! Dziękuje za przemiłą współpracę.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe